ChargerSpot Budujemy największą sieć ładowarek w Polsce

Często zadawane pytania.

Często zadawane pytania

Nie, wszelkie koszty związane z montażem i obsługą stacji ponosi Chager Spot. Właściciel parkingu jedynie udostępnia miejsce i dostęp do prądu.

Wynajmując jedynie miejsce parkingowe nie ponosisz kosztów prądu i zarabiasz za wynajem miejsca jak również na ładowaniu, ponieważ jako jedyna sieć ładowania w Polsce dzielimy się z właścicielem lokalizacji zyskiem wygenerowanym przez stacje znajdującą się na jego działce.

Dla właściciela parkingu cena ładowania pojazdu elektrycznego, to koszt po jakim kupujemy prąd. Pozostali użytkownicy aplikacji ChagerSpot płacą za ładowanie auta zgodnie z cennikiem.

Warto również zauważyć, że cennik może być zróżnicowany dla różnych grup użytkowników Twojej stacji – np twoich klientów.

Na pewno nowocześnie… Ponad to niektóre z modeli stacji w sieci ładowania ChagerSpot dają możliwość pełnej personalizacji wyglądu. Stacja na Twoim parkingu może być więc wyjątkowa i stać się jego wizytówką i promocją.

Ponieważ kierowcy samochodów elektrycznych  wybierając miejsce postoju warunkują to możliwością naładowania swojego samochodu.

Aby promować daną lokalizację, nasze stacje ładowania są oznaczone w aplikacjach dla użytkowników samochodów elektrycznych oraz w Google Maps.


W przypadku hoteli istnieje możliwość oznaczenia stacji ładowania w filtrach serwisu np. Booking.com.

Masz inne pytania ?

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania i rozwiać wszystkie twoje wątpliwość !

Scroll to Top